Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Волинській області Валентин Колотуха взяв участь у брифінгу щодо захворюваності на грип та ГРВІ

Лютий 3, 2020

   

03.02.2020 року КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» Волинської обласної організував брифінг щодо захворюваності на грип та ГРВІ за участі: т. в. о. директора КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради Сергія Новосада, начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Волинській області Валентина Колотухи, заступника начальника Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Валерія Руцького, директора КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Руслана Морочковського, заступника директора ДУ «Лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» Лариси Дудковської.

Під час  проведення брифінгу висвітлювались питання щодо епідеміологічного стану в області та профілактики захворюваності на  грип та ГРВІ. Валентин Колотуха повідомив присутніх та представників засобів масової інформації про стан забезпечення аптечних складів Волинської області масками медичними та вакцинами для профілактики грипу.