Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками запрошує молодь до роботи на державній службі

Травень 13, 2019

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками долучається до проведення всеукраїнської інформаційної кампанії «Право на державну службу», ініційованої Національним агентством України з питань державної служби разом із Секретаріатом Кабінету Міністрів України та Проектом Європейського Союзу «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні».

Порядок стажування знаходиться на офіційному сайті Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками: http://dls.gov.ua/info_and_advert/наказ-держлікслужби-від-27-03-2019-№-125-к-про-за/.

З метою кадрового забезпечення ми запрошуємо громадян України, які мають намір проявити свої можливості та втілити кращі зміни в систему державної служби, віком до 35 років взяти участь у стажуванні та конкурсах на посади державної служби категорій «Б» та «В», що оголошуються у Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Довідково. Всеукраїнська інформаційна кампанія «Право на державну службу» – комплекс заходів, що передбачає отримання студентами, які завершують навчання, та випускниками вищих навчальних закладів інформації щодо пошуку вакансій, конкурсного добору, проходження, соціальних гарантій та переваг державної служби, професійного та кар`єрного зростання.