16 жовтня 2019 року відбулось засідання підкомітету з навчання SUB-COMMITTEE ON TRANING міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S)

Жовтень 17, 2019

16 жовтня 2019  року відбулось засідання підкомітету з навчання SUB-COMMITTEE ON TRANING міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S)

Представники Держлікслужби беруть активну участь у роботі підкомітету з навчання SUB-COMMITTEE ON TRANING міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій PIC/S.

16 жовтня 2019 року відбулось чергове засідання підкомітету (у форматі телеконференції). Одним з питань порядку денного засідання було проведення в Україні засідання Експертного Кола з питань належної практики дистрибуції Expert Circle on GDP.

Основними цілями роботи Expert Circle on GDP є:

  • розробка документів PIC/S щодо GDP;
  • розробка документа із запитаннями та відповідями для публікації на вебсайті PIC/S;
  • розробка та впровадження курсу підвищення кваліфікації для інспекторів GDP з питань вимог належної практики дистрибуції (зберігання та транспортування лікарських засобів; кваліфікація складських приміщень; вимоги до документів, персоналу, обладнання оптових компаній та інше).

Засідання експертів з питань GDP буде проведено у 2020 році в Києві під егідою Держлікслужби.